Uus Youpin Ringi Rõõmu Smart Korgiga Veini Roostevabast Terasest Vaakum Mälu Veini Korgiga Elektrilised Korgiga Veini Korgid

n762

Uus toode

€13.04 €6.78

Youpin Ringi Rõõmu Smart Korgiga Veini Roostevabast Terasest Vaakum Mälu Veini Korgiga Elektrilised Korgiga Veini Korgid

Kirjeldus :

Ringi Rõõmu Smart Korgiga Veini Roostevabast Terasest Vaakum Mälu Veini Korgiga Elektrilised Korgiga

- [ Tõhusaks Säilitamiseks ] : vaakum tase on alati säilitada kõrge 0.038 Mpa, ja pikaajaliseks säilitamiseks on värske.7 päeva pärast, punane vein, on avatud ja maitse on sama hea kui originaal.

- [ Elegantse Kujuga Disain ] : Unikaalne disain ümmarguse eemaldab traditsioonilised veini korgiga pumba pea, mis on oluliselt vähenenud, suurus, kerge ja lihtne koht.

- [ Kuupäev Mõõtkava & Smart Mälu Integratsiooni ] : Ka rinnapiimasarnane innovatsiooni kasutab kuupäev mõõtkava meeldetuletuse funktsioon, ja teil on vaja ainult kergelt väänata, veini korgi, et valige vastav ladustamine, nagu planeeritud.

- [ Paigutatud Horisontaalselt Ja Vertikaalselt ] : Optimeeritud sisemine struktuur uuendada, pärast kasutamist, koos veini pudel ei saa ainult olema paigutatud vertikaalselt, kuid ka paigutatud horisontaalselt, säästes ruumi

  • Max kiirus: Korgiga Veini
  • Skaala: 1
  • Brändi Nimi: NoEnName_Null
  • Güroskoop: Ringi Rõõmu Korgiga Veini
  • Riigi Ühendamine: Ready-to-Go
  • Omadused: Pesa
  • Kontrolli Kanalid: 2 Kanalit
  • Mudeli Number: Ringi Rõõmu Smart Korgiga Veini

Märksõnad: xiaomi youpin, ringi rõõmu veini, vaakum veini xiaomi, mijia veini, Xiaomi, circl rõõmu, alates xiaomi, korgiga vaakum veini, ringi rõõm, oodake, karahvin, prillidega kott.

Kommentaarid

Owner40 5
2020-12-04
5/5
A seemingly high quality plug, I have put it in and removed several times and for the perfect moment.
Happikampr
2020-10-05
5/5
Just a cork. Not tightly closed with numbers. Who understood for what she write me to the Mail plz [email protected] so from a good material, good.

Seonduvad tooted