Baby Haridus Rong Puzzle Mänguasi Mänguasjad Eco-friendly Baby Seiklus Mänguasi Päästab Meeskonda Seiklus Raudtee Auto Mudel Xmas Racing Mänguasjad

n4937

Uus toode

€15.45 €12.20

Kirjeldus:

1. Valmistatud ABS ohutust materjalist, keskkonnasõbralik, turvaline ja vastupidav.

2. Do-it-yourself operatsiooni, erinevad traditsiooniliste jälgida mänguasjad, saab olla ainult vaatasin, peavad lapsed seda ise teha, et lõpetada õmblemine ülesanne jälgida.

3.Auru haridus -, filosoofia -, arengu-võime ja intelligentsuse: elavdada laste kujutlusvõimet, rongi laste loogilist mõtlemist, vaatlus suutlikkus ja sotsiaalne suutlikkus, rongi lapse käe-silma koostöö ja käed-võime, master võimed ja intelligentsus.

4. Multi-värvi sobitamise disain, las lapsed teavad rohkem värve

5. Jagamine lõbus: See mänguasi saab mängida, mida paljud inimesed, lapsed saavad mängida seda mängu oma head sõbrad või vanemad, ja lase oma lapsel osa lõbus mäng koos oma heade sõpradega.

Tehnilised andmed:

Tüüp: rail auto mänguasi

Materjal: ABS plastik

Suurus: Stiil 2: 27x27x16cm

Stiil 1, Stiil 3: 32.5x18x32.5cm

Sobiv vanus: 3 aastat vanad või vanemad

Värvi sobitamise: multi-valikuline värv

Komplekti Kuulub:

1 komplekt x mänguasjad

Märkused:

1. Tegelik värv võib veidi erineda pildil tingitud mõju ekraani ja kerge.Võimaldab väikeste kõrvalekallete tõttu manual mõõtmise.

  • Brändi Nimi: Tugev-Toyers
  • Materjal: Plast
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Vanus: 3 aastat vana
  • Ean -: No
  • Sertifitseerimine: 3C
  • Tüüp: Auto

Märksõnad: auto võidusõiduauto, vedur mänguasi, auto rassi teele, sy võidusõiduauto, auto mänguasi, pala, puzzle auto raudtee, seiklus rada, moodforu puzzle raudtee auto, vaibad autode võidusõidu, seiklus auto teele.

Seonduvad tooted