BGNING Kaamera Objektiivi Adapter Rõngas Contax Yashica C/Y CY Objektiiv Sony Alpha NEX E-Mount NEX-3N NEX-6 NEX-5R C Y E Mount

n4291

Uus toode

€8.57

RM1641845738545117 Logistika teade:

Vastuseks kiireloomulist teadet logistika ettevõte, Brasiilia Post ajutiselt teatas, et alates 27. August, kõikide rahvusvaheliste pakkide töödelda tolli tuleb tasuda käsitlustasu (umbes 3.5 USA dollarit ühe maatüki), mille maksab ostja.

Kui ostja ei tasu 30 päeva jooksul, pakend tagastatakse.

Palun pange tähele, et, ja mõtlema, enne kui osta.

Tellimuste Töötlemiseks Viivitamata Teate:

1. Kuna taifuun "Mangustanipuu" registreerimise, et töötlemine alates septembrist 14. kuni 17. September on edasi lükatud, loodan, et ostjad mõistavad.

2. Hiina Mid-Autumn Festival puhkus on September 22nd, et September 24th , on viivitus tellimuste töötlemine, palun mõista.

3. Hiina Riiklik Päev puhkus on alates oktoobrist-1. oktoober 7th , seal on viivitusi tellimuste kättetoimetamine ja pärast-müük, töötlemine, palun mõista.

BGNING Kaamera Objektiivi Adapter Rõngas Contax Yashica C/Y CY Objektiivi jaoks S0ny Alpha NEX E-Mount NEX-3N NEX-6 NEX-5R C Y E Mount

Funktsioon:

Kuigi objektiiv ei mahu füüsiliselt, automaatne diafragma (AE metering), või muu auto funktsioonid, mis ei ole säilinud, kasutades seda adapterit.

Nii kaamera kõrval ja objektiiv-pool adapter on valmistatud messingist, precision-freesitud ning kaetud kroomiga

Täpne sobivus ja tugev ühendus - objektiiv on nr mängida, lõhe või wiggling kui paigaldatud adapter ja mingeid muudatusi on vaja, et see sobiks teie objektiiv.

Mille eesmärk on jõuda lõpmatus fookus, säilitades õige registreerimise kaugus vaja, et toetada CRC objektiivi või objektiivide ujuva elemente.

Satiin pinnatöötlus

Märkus:

Lülitada "tulistada ilma objektiivi", et kasutada MF objektiivid koos adapteritega.

Ülikond

Contax CY Objektiiv

Eest S0ny NEX E-Mount Kaamera

A5100 A6000 A5000 A3000 NEX-5T NEX-3N NEX-6 NEX-5R NEX-F3 NEX-7 NEX-5N NEX-5C NEX-C3, NEX-3 JA NEX-5

A7 A7s A7R A7II A7RII A7SII

NEX adapter rõngas kasutamine:

1, esimene kaamera menüü sisestada seadistus "ei objektiiv pildistamise" avatud üldine vaikimisi avatud tipp aidata keskenduda, mis on, kui punane keskenduda maksimaalse kontsentratsiooni, et kõige paremini kasutada adapteri rõngast seaded

2 kasutamine LCD-focus, koostise mõõtmine on lihtne kontroll, mis on manual focus, mugav ja kiire!

3, saab kasutada MF focus zoom funktsioon (tavaliselt pehme klahvi B, all paremas nurgas nupp), 7 korda või 14 korda zoom keskenduda, et saavutada teravustamise funktsiooniga

4, saate kasutada M-faili või faili (toetus automaatne mõõtmine) režiimi, et pildistada, nautida lõbus käsitsi!

Pakett Sisaldab:

1x Objektiivi Adapter Sobiks Contax CY Objektiiv S0ny E Mount NEX Kaamera

  • kaamera: eest S0ny Alpha NEX E-Mount Kaamera
  • Objektiiv: eest Contax Yashica C/Y CY Objektiiv
  • Ühilduva Brändi: Sony, Minolta
  • Mudeli Number: C/Y-NEX
  • Toote nimetus: C/Y S0ny E Objektiiv Mount Adapter
  • Brändi Nimi: BGNing

Märksõnad: kaamera yashica, adapter contax, m42 pk, kaane sony alpha, nex 5t, nex 6 kaamera, sony α nex objektiivi adapter, adapter nikon d750, contax, yashica.

Seonduvad tooted