Allahindlus 1tk, siiditrükk Kaabits Tint Kaabits siiditrükk Alumiinium Emulsioon Kühvel Coater Vahendid

n3069

Uus toode

€4.03 €3.63

Kaabits on ka nn kaabits, see on üks selline vahend, mida kasutatakse, et tühjalt tint ekraanil, et muuta see leke substraat.

Kaabits on tehtud koostisega kriimustada-ribad ja-käepide, kummist tera paigaldamisel puidust käepide ja klammerdatud asendis, siis professionaalselt teritatud pärast kokkupanemist.Kasuta nii graafilise ja tekstiili rakendused, kõik käsitsi trükkimine, ja palju masin rakendused.

Tuleb siiditrükk pood, meil on populaarne suuruses 13" laos teie jaoks.Ergonoomiline stiilis käepide on mõeldud mugavust ja aidates kõrvaldada mis tahes sümptomid karpaalkanali sündroom.

Funktsioonid Ehitatud vastupidav kummist tera ja saematerjali käepide Ergonoomiline stiilis sirge käepide on mõeldud mugavust Suurepärased kulumist ja lahusti vastupanu Hallituse kõrge kuumuse ja surve tagab selle vastupidavuse Oiliness kaabits-75 durometers Vee baasil, kaabits - 65 durometers

  • Brändi Nimi: CHEONET
  • Kasutamine: Kodus DIY
  • Mudeli Number: 24cm
  • Tüüp: Muud
  • Materjal: Alumiinium-vase Sulamist

Märksõnad: kuld plastisooliga tint, tint canon mx494, tulco foto emulsioon, print screen, dualistliku kühvel coater, kaabits värvi, tindiga pliiats, kaabits aken, screen print kaabits, print screen silk.

Seonduvad tooted