2020. aasta Uus 10cm 15.61 g Pika Vahemaa Casting Lipless Jigging Allalaadimise 3 Lips Pingeline Positsioone Kõigutama Kalapüügi Peibutis

n301

Uus toode

€4.97 €3.03

2020. aasta Uus 10cm 15.61 g Pika Vahemaa Casting Lipless Jigging Allalaadimise 3 Lips Pingeline Positsioone Kõigutama Kalapüügi Peibutis

Suurus: 10cm

Kaal: umbes 15.61 G

Toote materjal: ABS raske sööt Toote värvi: 8 värvi

Konksu suurus: 6# konks

Pakend: Blister pakend

Toote omadused: kõrge simulatsiooni spreid, realistlik ujumine.Aeglaselt liikuv kala keha võib rünnata iga vee kiht, ja ujumine on paindlik ja paindlik!

1. Raskuskese on terasest kuul, et oleks võimalik liigutada saba kui viskamine, suurendades viskamine kauguse.Õhu poos on stabiilne ja tõrgeteta, ja see ei ole lihtne teisendab ja lihtsustab viskamine.

2. See võib kajastada välised valgust iga nurga alt, ja see on tagajärg valgus-püünisjahi kala, mis sobib erinevad vee tingimused.

3. Seal on mitu väikest teras pallid keha, mis teeb heli, kui tirisid, mis on tihedalt äratab tähelepanu kala.

Valmistatud ABS plastist, see on vastupidav ja tugev, vastupidav pihta ja koputab.Sisemine terasest kuul on testitud täppisriistade, et tagada ujumine poos iga sööt.

Operatsiooni meetod:

Kala vähese paindlikkuse või peidetud ümber takistuse, vee sügavus on 30-50cm.Sel ajal väike operatsioon on atraktiivne.On kaks meetodit kasutada.Üks on sööt meetod: tõmba tamiil raske, nii et Lu Ya sööt hõljub pärast sukeldumist, kasutades Lu Ya liikumise veepinnast põhja vett, ja vesi, lained, mis on winstonis põhjustada tähelepanu kala.Teine tüüp on tõmblemine: korrapäratult tõmblemine kalapüügi-rod aeg-ajalt, sõidu Luya ujuda vees.

Sööt meetodit: Võrrelda sööt meetod, tõmblemine meetod sööt meetod on suurem jõud on tugevam, liikuv kaugusel on ka suurem, kui liikumiskiirus on kiirem, ja tugevus on õigesti mõistnud.See on väga ahvatlev, ei anna kala võimaluse hingata, nii et nad võivad hammustada sööt kohe.

Tuleb märkida, et tugev sööt saab teha Luya on ujumine poos mängida väga hea mõju, isegi kui see on peidetud vesi 3-3.5 m tihe vesi muru või kala toonud rock, see on meelitatakse ja hammustatud.

  • Positsioon: oja
  • Brändi Nimi: SIECHI
  • Mudeli Number: Crankbait Kalapüügi Peibutis
  • Kategooria: MEELITADA
  • Tüüp: Kunstlik Sööt

Märksõnad: es kalapüügi peibutis, kala meelitada mere, lipless meelitada, lipless, ligi meelitada kalad, SAMOLLA, meelitada vibe, Crankbait, meelitada saver, lipless vib.

Seonduvad tooted