Jõusaal Fitness Oklusioon Ansamblid Kulturismi Tõstmine Käe Jala verevarustuse Piiramine Koolitus Raske Treeningu Lihaste Kasvu

n261

Uus toode

€13.39 €8.84

✅ ULTRA MUGAVUS:TAVIEW Oklusioon Ümbrised on valmistatud kõrgeima kvaliteediga elastne materjal, sobib tõmmates pingule nõuetekohaseks oklusioon samas, millel on paindlik täis painutus ja sirutus ajal oma harjutusi. ✅ SUURENENUD TEGURID lihaskasvu: Vere piirang koolitus on hästi kaitstud saladus, mida tipptasemel sportlased aastat.Uuringud on näidanud mitmeid eeliseid, mis on seotud oklusioon koolitus, ja me oleme uhked, tarnija äriregistrisse märgitud.Alusta süvendada oma treening Taview täna! ✅ KIIREMINI TAILIHA LIHASEID JA SUUREPÄRANE TOONI tõstmata RASKE KAALU Kohta: oklusioon rihmad esile hüpertroofia väga madalatel koormustel (tavaliselt 10-30% a 1RM).Kui seda teha õigesti, saavutatud tulemused on tavaliselt sarnased saavutatud 80% 1RMs. ✅ TÄIELIK BUNDLE KOMPLEKT :Me teame, et õige oklusioon juhtub õige laius sagedusalas, ja ideaalne laius käed on teistsugune kui jalad.Laiused me kasutame käed on 1,25 tolli, jalgu, see on 2 tolli – mõlemad on ideaalne laius õige oklusioon.Kaatsu bändid tulevad pakis 4 ansamblid (2 arms) (2 jalad )+kott mistõttu on täielik komplekt, et oklusioon koolitus.

  • Osakonna Nimetus: Unisex
  • Brändi Nimi: TAVIEW
  • Taotlus: Muud
  • Mudeli Number: TA3652
  • Funktsioon: Põhjalik Fitness Treeningu

Märksõnad: Sobivus, kasutada machin, sobib varustada, ansamblid kummist fitness, koo esiliistu saak bänd, exerciser ansamblid, bänd elast, spordi top, theraband, fitnes püksid.

Kommentaarid

Molprodtula
2020-12-04
5/5
Thank you very much for the goods he recovered me.
Danyamilyutin
2021-01-29
5/5
great
Kurlanscordova
2020-11-25
5/5
Llegó puntual

Seonduvad tooted