Droppinship E-bike Seguklapp LCD Ekraan Electric Scooter Lenkstangi Must Throttle Grip

n2414

Uus toode

€14.29 €9.00

Tüüp: Elektriline auto kiiruse reguleerimine Mudel: S-seeria (5V-99V automaatselt tuvastab elektriauto pinge) Tõhusus: ≥98% Tööpinge: pööra DC0.8V-4,2 V Võimsus ekraan: pinge digitaalne ekraan on lai toitepinge, 1-100v, sõltumata sellest, plii-happe aku on liitium-aku, sõltumata sellest, pinge, saab automaatselt tuvastada (12V, 24V, 36V, 48V, 60V, 72V elektriautod saab otseselt Kasutada, osa 84V elektriauto on ka olemas.) Tuli ekraanile tuleb jätta sõnumi v, ei laias pinge Tehnilised andmed: elektriauto universaalne tarvikud Pinge ekraan omakorda eelis: 1, sõltumata sellest, plii-happe akud liitium patareid, vesi, akud, kuivad akud. 2, sõltumata eri liiki elektriautod (12V, et 99V universaalne), saab automaatselt tuvastatud, reaalajas ekraanil. 3, kaob analoog võimsus ekraan (mitmed väikesed tuled), reaalajas digitaalse pinge ekraan, intuitiivne, mugav, saab täpselt kindlaks määrata, ülejäänud power, näit. 4,läbi pinge arvandmed, et määrata kindlaks elektriautode rike, koos poole pingutusi.Müüa Punkti

Roheline throttle hall signaal, punane juhe on throttle +5v, must on negatiivne traat; palun ühendage vastavalt kontrolleri funktsioon traat, U. ei saa lihtsalt mängu sama värvi juhet, kui valesti ühendatud, mis kahjustavad teie kontrolleri ja rauaga. 4 soont : kollane on pinge ekraan traat, suhelda, elektripliit, bike võimu positiivne. 5 juhet: sinine juhe ühendada kontrolleri toide luku väljund traat, kollane juhe on ühendatud kontrolleriga elektriline lüliti sisend juhe võimu positiivne, 6 juhtmed ; kollane seotud võimu positiivne, sinine juhe ja valge on funktsioon traat(võib töötada nagu reverse lüliti, sarv lüliti cruise lüliti, võimsus lukk ja nii edasi) 7 juhtmed: kollane seotud võimu positiivne, sinine on jagada traat, keskmine käik 3 käiku , valge on kõrge käik, pruunsüsi on madala käiguga.Eespool on ühine juhtmestik viisil, kui on vaja teha selleks palun ühendust müüjaga.

Mitu Värvid

  • Tüüp: Seguklapp

Märksõnad: ekraan electric scooter, ekraan electric scooter, e bike lcd, bike ekraan, bike lcd, dual electric scooter rauaga, 48V LCD, kokkuklapitavad electric scooter rauaga, display-e roller, universaalne roller rauaga.

Seonduvad tooted