IPX7 Veekindel vaakum kokk Toidu keetmine masin . sous vide pliit

n2192

Uus toode

€62.54 €53.16

Sous Vide Pliit, Vastupidav Keelekümblus Ringluspump , Vaakum Toidu Pliit, LCD Digitaalne Ekraan, Roostevabast Terasest Professionaalne pakkumuse&mahlane toiduvalmistamis - pliit on võimalik kontrollida toiduvalmistamise temperatuuri mõne kraadi(Temp. Vahemik:0°C kuni 95°C +/- 0.1°C) kohaselt vee keemistemperatuuri.Soojendab toidu ühtlase temperatuuri ja hoiab seda, et parim viis toiduvalmistamise liha pakkumise mis tahes mahlane, tervislik ja maitsev elu! /Soovitada retseptid: Praad(57°C 1/2hour),Kanafilee(62°C (35 min),Munad(75°C 13mins),Porgand(85°C 25mins).Tsirkulatsiooni Pump: 10L Max .Kiire ringluspump kütte - kui sous vide soojendab vee kiiresti, see on kiirem võimalus saada temp.See säilitab temperatuuri ühtlane ja pidev, aitab süüa toitu eelkõige temperatuurist.Ja parem ringluspump saab hakkama ka palju suurem vee vanni lubada toiduvalmistamis rohkem toitu korraga.Viivitus start funktsioon, lihtne kasutada - saate määrata, taimer, viivitusega start toiduvalmistamise ajal 4PM 2 tundi ja õhtusöök on peaaegu valmis 6PM, kui saad koju.Lihtsalt leidke ratast suurendavad või vähendavad arvu ekraanil, see on lihtne omandada ja kasutada.Usaldusväärne ja vaikne töö -, Et seda kasutada, lihtsalt panna deice igal potti ja lisa vett.Seal on suur klamber tagasi potti teha veenduge, et see ei kukkuda.Kui on oluline ohutus funktsioonid hõlmavad madala vee hoiatus (kustub, kui vesi on liiga madal, et vältida põletamine ühik).Ja see on ultra vaikne kasutamisel, ei häiri magav laps.Ohutuse Kaitse: 1. Mootor on ülekuumenemise kaitse. 2. See lülitub automaatselt, kui veetase langeb alla min märgi. 3. See EI töötaks, kui vee alla min märgi või üle max märgi.Temperatuuri seadistus saadaval nii Celsiuse (℃)või Fahrenheiti järgi (℉)ekraan .

Super Sous Vide Termilise Keelekümblus Ringluspump ,see aitab teil kokk täiuslik poached egg, täiesti helvestatud töö või lõhe ja kas õiglus valik lõigatud prime rib oma kõrge võimsus küttekeha võimsus võrreldes teiste keelekümblus ringluspumbad, Mis muudab toiduvalmistamise ja eelkuumutuse ajal kindlasti palju aeglasem.Kuid Keelekümblus Ringluspump nüüd saate nautida ekspert kodu cooking ilma probleemideta.Reguleeritav aja ja temperatuuri kontroll võimaldab teil on täielik kontroll selle üle, toiduvalmistamise protsessi.Lihtne lugeda LCD ekraan, digitaalne soft-touch nupud ja sisseehitatud termostaat võtab aju-töötada välja täpselt toiduvalmistamiseks.Nautida suurepäraste maitseomadustega ühtseid tulemusi iga sööki.

Kodus Kokk - a-sous vide kuni oma mängu köök

See viis cooking on luua kõige hämmastav ja elu muutub praed, kana, kala, köögivili, ja praktiliselt midagi, mida toss sinna.

Suurim omadus on see, et toit kokad oma mahlad.Nad osutus täiesti roosa, praad tuleb meie õrn ja aromaatne.Võimaldab igaühel kokk restoran kvaliteedi sööki kodus.

Retsepte nõu:

Praad-132°F/55.5°C, 6 tundi

Lõhe-110°F/43°C, 30-45 minutit

Kana-140°F/60°C, 30 minutit

Munad-140°F/60°C, 10 minutit

Kasutades samme:

Samm 1: Tihend toidu vaakum kott, ja panna need vee vanni.

Samm 2: Vajutage nuppu 3 sekundit ja seejärel muutub " bleep ja ekraan lülitub sisse.Ekraanil kuvatakse praegune temperatuur.

Samm 3: Set taimer, viivitusega start toiduvalmistamise ajal.Või vajutage set nuppu, et määrata tegelik kokk ajal, nn "töö ajal" see üksus (mis alles hakkab lugedes ette, kui vesi on saavutanud õige temp)

4. samm: Seadke temperatuuri / taimer kasutades musta rullik ees.

Viimane samm: Kui toit jõuab sihtkohta temperatuuri ja aega, võtke see välja ja teenida seda.

See on ajakohastatud versiooni, mis on parem kui tavaline üks turul.

meie toode võib töötada temperatuuril 110-240v, siis pakume tasuta USA,euroopa liidu,AAFRIKA LIIDU ja UK adapter acording, et teie riik

 • Võimsus (Quart): 56U65U6
 • Pinge (V): 110-240v
 • Mudeli Number: HGF65U
 • Kontrolli režiim: Mehhaaniline Tõrje
 • Sertifitseerimine: CE
 • Aega turul: Jun-15
 • LCD: Jah
 • Broneerimine: Jah
 • Võimsus (W): 1000W
 • Võimsus: 3L
 • Brändi Nimi: NoEnName_Null
 • Kaane Materjal: Roostevaba Teras
 • Välimine Poti Materjal: Roostevaba Teras
 • Funktsioon: Digitaalne Taimeri Kontroll

Märksõnad: sous vide toidu, pliit madal temperatuur, vide, suvid, sous vide, asukoht gaasi pliit, souse vide, anova vaakum, sous vide masin kokk, pliit vaakum.

Seonduvad tooted