120g Clip In Human Hair Extensions Sirge Set 8pcs Masin Tehtud Remy Juuksed Clip In Human Hair Extension

n1237

Uus toode

€48.49 €23.27

1.Kahekordse Lõngaga 100% Reaalne Füüsiline Materjali Juustest Pakkumise, Siky Sirged Juuksed Clip Täis Peaga! 2. Võibolla Curl , Õige masin, võibolla Värvi tumedam värv!

1. Harja oma juukseid ja soeng ühtlaselt eemaldada kõik sõlme. 2. Eemaldage juuksed igast kõrva ja osa läbipaistev kumer osa oma peaga ja turvaline, ja ta juuksed clip. 3. Avatud kõik snap-klambritega. 4. Koht kesklinnas klipi keskel on osa just eespool punkt joon, ja sule klamber. 5. Koht ühele küljele klamber õiges asendis kõrval osa. 6. Sulge klamber. 7. Pane teine pool klamber õiges asendis ja see klõpsatusega kinnitub. 8. Tasuta oma juuksed juuksed clip ja kammi.

1. Ärge peske juukseid kolme davs pärast taotluse.Palun ärge kasutage oma juuksed Riigi alguses mitu korda.Ja siis pese neid nagu sinu enda juuksed.Lisada leebe šampoon (PH> 6.5), et leige veega ja keeruta oma juukseid. 2. Hoidke oma juuksed, nagu oleks see sinu oma.Kasuta föön või tonas.Isegi siis, kui Paigaldatud.Ärge kunagi kasutage föön liiga kuum. 3. Purustada sirged juuksed allapoole liikuma, algab lõppeb, töö teed juured.Eemaldage liigne vesi rätikuga ja lase oma juuksed naturallv värvi.Ei pane päike välja. 4. Et detangle juuksed õrnalt enne pesemist.Ärge hõõruge ega keeruta oma juukseid.Juuksed saab sasipundar, kui üldine hooldus suunised ei ole järgitud nõuetekohaselt.

  • Juuksed Hinne: Masin Tehtud Remy
  • Eluiga: 3 Kuud
  • Brändi Nimi: alishow
  • Mudeli Number: Sirged Juuksed
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Puhas Värv: #1B, #2, #4,
  • Blond Värv: #613
  • Kirjed Pakendi kohta: 8pcs/set
  • Grammi: 120g/Set

Märksõnad: laiendid tresses, nigo, toupee naised, bang clip in, laup ripats, cpfm, curl clip in, juuste pikendamine clip juustest folte, laiendid kia, juuksed inimese.

Kommentaarid

Dorofankinrun
2020-12-12
5/5
Beautiful extensions, nice solid wefts. Color is lighter than I needed, but match my daughter´s hair perfectly. Very soft but will tangle if your cats happen to find a piece (do a count when putting away!). Will definitely purchase from this brand again.
Iloveducati
2020-12-30
5/5
The best and finest hair what I of extensions have had! Dear Seller and gave very fast reply. Had them with a week within! Here I buy my next set again!
Shital05
2020-12-24
4/5
All good
Mamutinamostu
2020-12-28
5/5
I love these extensions. They match my hair color perfectly!!!!

Seonduvad tooted