CN-Tervise TBHQ Tert-Butüül Hüdrokinooni söögi 500 g Vaba Shipping Tert-Butylhydroquinone

n1022

Uus toode

€27.46 €24.72

Tert-Butylhydroquinone Antioksüdant.Valge Kristalne Pulber, millel Eriline Lõhn, Lahustub hästi Etanoolis ja Eetris, etanoolis Rasva, kuid Tegelikult ei Lahustu Vees.

Kasutusviis:

◆ Otsene Lähenemine Määre, mis on Kuumutatud temperatuurini 35~60 ℃ Soovitud Proportsionaalne Kogused Lisatud TBHQ, Segatakse Tugevasti 10 ~ :15mins Lahustunud ning Seejärel Segades Jätkus jaoks (Mitte Tingimata Tugevasti Segada, et Vältida Liigset Õhk Siseneb) umbes 20 Minutit, et Tagada Ühtlane Jaotumine TBHQ.

◆Seemne Meetod Kõigepealt Lahusta TBHQ Väike Kogus Õli Või 95% Alkoholi Lahendus ja Valmistada 5 ~ 10% TBHQ Õli Või Alkoholi Lahust, seejärel Lisada Rasva Või Õli Otse Või Arvesti ja Sega ja Jaga Ühtlaselt.

◆Pumpamiseks Meetod Süstida TBHQ Kontsentraat, Valmistatud Seemne Meetod arvesse Torujuhtme, Mis Peab Olema Stabiilne Fikseeritud Voolu ja Voolu läbi Roostevabast Terasest Kvantitatiivne Pump Vastavalt Kindlaksmääratud Osa.Tagada, Et Piisavalt Turbulentsi On Tekitanud Torujuhtme Teha TBHQ Ühtlaselt.

Vastavalt GB2760-1996(04.007) Hiina Toidu Lisaaine Taotluse Hügieeni Standard, TBHQ Sobib Loomset ja Taimset Rasva ja Rasva-Rikas Toit, Eriti Taimne Õli, ja On Esimene Valik Antioksüdant Salat Õli, Õli Segamine ja Kõrge toiduõli.See On Omadused, Kõrge Kasuteguriga, Antibakteriaalne ja Majandus, ja seda Kasutatakse Laialdaselt Nafta -, Toidu -, Meditsiini-ja Sööt.See On Uue Põlvkonna Õli Antioksüdandina.Hügieeniline Standard Toidu Lisaainete Kasutamise kohta Hiina rahvavabariigist Gb2760 (0.4.007) Sätestab, Et TBHQ Saab Kasutada toiduõli ja-Rasv, Praetud Toidud, Kuivatatud kalatooted, Küpsis, Kiirnuudlid, Kiire-Keedetud Riis, Konserveeritud, Kuivatatud Puuviljad, Marineeritud Liha, Tooted, Jne.Maksimaalne Kasutamine On 0,2 G/kg.Üldiselt On Soovitatav Kasutada 0.01 ~ 0.02% kõigist Kogus Määret.

1. Kohaldada Õli-Rasv Või-Õli Kuumutatakse Rohkem kui 50 ℃, Rasva Täielikult Vedelik Põhjalikult Ärritunud Tert-Butylhydroquinone TBHQ, kuni Täielik Lõpetamine, jätka Segades Kaks Minutit, et veenduda, Et TBHQ On Ühtlaselt Jaotunud Määre (Tähelepanu Pöörama, et Vältida Liigset Õhu Infiltratsioon ajal Segades).

2. Võrreldes Suurte Toodete Kogused, Tert-Butylhydroquinone TBHQ Saab Lahustatakse väheses koguses Rasva Või Määret (Temperatuur On 93 ℃-121 ℃), Mida Saab valmistatakse Kontsentreeritud TBHQ Antioksüdant Lahendus, lisada TBHQ Kontsentraat Otse Rasva Või Lisada See Vedel Määre Counter ja Segatakse, kuni See On Ühtlaselt Jaotunud.

3. eest guo ren lei Toit, vajalikus Proportsioonis Lahjendamist Tert-Butylhydroquinone TBHQ otsesissepritse Toidu Pind Kontsentratsioon Peab Olema kooskõlas Vajalik Annuse Korrigeerimine ja Tagada Ühtne Pihustada Toodet Pinnale.

4. näiteks Praetud Toidud, Küpsis, Kiirnuudlid, Instant Riis, Kuivatatud Puuviljad Purki, Jne., Lisada 0.15-0.20 G/kg gallaadid, TBHQ Õli Kasutada.

 • müüja: Qihe Blue Moon E-Kaubanduse Co., Ltd.
 • Sertifitseerimine: ce
 • Kaal: 0.5
 • Osakonna Nimetus: Täiskasvanud
 • Sugu: Unisex
 • Pakend: Kott Pakett
 • Päritolu: CN(Päritolu)
 • Brändi Nimi: CN-Tervise
 • Kõlblikkusaeg: 540 päeva
 • Tootja: Zhejiang Yinuo Bioloogiliste Technology Co., Ltd.
 • Laengu Ühik: Kotid

Märksõnad: pulber hüdrokinooni, hydroquinon, creme hüdrokinooni, koor expigment, kojic happe, koor retinooli, botox, melasma, hüdrokinooni keha, nahka valgendama.

Seonduvad tooted